صفحه اصليتماس بامانقشه سايتنسخه موبایل
 

اخبار واحد ایران کد مرکز

 
  • استفاده از ایران کد به جای HS

    نقل از روابط عمومی مرکز پژوهش‌های مجلس، دفتر مطالعات اقتصادی این مرکز ابعاد ثبت سفارش شامل مفاهیم، کاربردها و چالش‌ها را بررسی کرد. در این گزارش آمده است: سیستم الکترونیکی ثبت سفارش کالا (ثبتارش) به منظور مکانیزه کردن فرآیندهای مختلف اعم از ثبت نام، ثبت سفارش و کارشناسی آن، مکانیزه ساختن ارتباطات با کاربران و در نهایت مکانیزاسیون ارتباطات سیستم با سازمان‌های مرتبط راه اندازی شده است. فرآیندهای اجرایی این سامانه بدین شرح است: عضویت در سایت، ثبت سفارش جدید یا تقاضای افتتاح، ثبت کالا و مجوز، اخذ ایران کد و

  •   نحوه دریافت شناسه ملی اشخاص حقوقی

    با توجه به تماس های مکرر بسیاری از متقاضیان محترم ایران کد، راهنمای تصویری نحوه دریافت شناسه ملی اشخاص حقوقی در ادامه این خبر آمده است. لطفاً جهت تسریع هرچه بیشتر فرایند صدور گواهی عضویت و کدهای ملی، فرم ثبت نام را با دقت کامل کنید.

  • ارتقاء سامانه ثبت نام و عضويت ايران کد

    ضمن عرض پوزش باستحضار کليه متقاضيان محترم مي رساند از آنجا که مراحل ارتقاي سامانه ثبت نام و عضويت ايران کد به دليل برخي مشکلات فني به طول انجاميده است لذا متقاضيان عزيز مي توانند در صورت موفق نشدن به ارسال فرم اوليه با شماره 09368501818 تماس حاصل فرمايند. ضمنا براي تکميل و ارسال فرم اوليه مي توانيد به ادامه خبر مراجعه فرماييد.

ردیف های1 تا 7 از 11  

   
RSS2.0

   مثال های سفارش محصول

 مثال های سفارش محصولات   حجم فايل: 24KB

   پيگيري درخواست خدمات
   نمونه بارکدهای صادر شده

 نمونه کدهاي صادر شده   حجم فايل: 232.5KB